Cesta domů

‼️ AKTUALIZACE 12.1.2022 ‼️

Moji milí, nemožné se stalo skutkem ?

Nejenže se zdvihla vlna solidarity a lidé přispívají na cestu pro pana Dego, ale na naši výzvu zareagovala i ​Indonéská velvyslankyně pro Českou republiku, její excelence Kenssy D. Ekaningsih, která se rozhodla sama obě potřebné letenky uhradit. ?❤?

Děkujeme za její štědrost a také děkujeme za proaktivní spolupráci společnosti KBRI Konsuler Kbri Praha?

Přesto přátelé prosíme, zůstaňte s námi, veškeré vybrané peníze budou použity na nezbytnou následnou lékařskou péči, která bude pro pana Dego, po příletu do Indonésie, nutná.

Aktuální tok finančních prostředků na transparentním účtu můžete sledovat na tomto odkazu: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2601724513

Další formy daru v hotovosti (Kč a rupie) budou také brzy zveřejněny.

DĚKUJEME ???

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

?Dnes mám pro vás smutný příběh, který ale nemusí mít úplně špatný konec?

V Česku žije a pracuje malá komunita Indonésanů, z nichž většina svými příjmy podporuje svou rodinu doma na ostrovech. Stejně tak pan Dego, který pracoval jako skladník, ale vloni strávil většinu času v nemocnici, kde mezi několika zákroky došlo i na amputaci části paže.

Už nikdy se tady nebude moci zapojit do pracovního procesu a ani lékaři jeho stav do budoucna nevidí příliš optimisticky.

Pan Dego by se chtěl, po propuštění z nemocnice, vrátit domů na rodné Bali, ale bohužel on ani jeho rodina nemají finanční prostředky na letenku pro něj a doprovod, bez kterého cestu absolvovat nemůže.

Indonéská komunita v ČR se rozhodla, za pomoci www.pathway.cz, vypsat sbírku, aby se pan Dego mohl vrátit, strávit svůj zbytek života, domů?

… a tak se i já, jménem Pathway to Heart z.s. obracím s prosbou na všechny, kteří mohou jakkoliv pomoci. ?

Možná má někdo z vás možnost získat výhodnější cenu letenek nebo dokonce letenky jako dar pro pana Dego. Případně budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na jejich nákup ? DĚKUJI ❤️