Jak probíhá naše současná pomoc

Na Bali, stejně jako u nás je, za současného stavu, ve školách velmi sporadická výuka. Všechno je to vzhůru nohama a rodiny potřebují finanční pomoc na základní potraviny a léky. více než na školné.

Proto lidem v malé rybářské oblasti Amed na ostrově Bali už téměř rok, měsíc co měsíc,finančně pomáháme s nákupem základních potravin, léků atd.

Je pro nás až neuvěřitelné, kolik z vás vyjadřuje, tímto způsobem, svou solidaritu lidem na druhém konci světa a finančně podporuje tento projekt. Hluboce se před vámi všemi skláníme, DĚKUJEME a prosíme, vydržte to s námi dál.

Vzhledem ke vzdálenosti a velmi odlišné mentalitě místní lidí, je vlastní realizace pomoci trochu složitější než by se na první pohled zdálo. Během uplynulého roku jsme museli překonat několik překážek, v jednu chvíli to vypadalo, že už to vzdáme…ale nakonec, když jsme to všechno vzali jako výzvu a postavili se k tomu, tak říkajíc, čelem, všechno začalo neuvěřitelným způsobem fungovat.

Velký dík, za pomoc, patří místním holkám a klukům z dobrovolnické organizace Charity of Life, kteří, dle našich instrukcí, na Bali realizují nákup potravin, tyto pak potřebným rodinám s dětmi a starým, nemocným lidem rozváží na skútrech i na ta nejnepřístupnější místa v horách.

Terima kasih banyak untuk semua anggota tim Charity of Life. Terima kasih telah membantu mendistribusikan bantuan kepada masyarakat Bali. Kami sangat menghargai apa yang Anda lakukan.