Ubytování na Bali

Pro letošní sezonu, 2021, kdy věříme, že už na Bali opravdu odletíme, jsme hledali ubytování, v naší oblíbené oblasti Amed.

12.1.2022 …nu bohužel rok 2021 utekl jako voda a žádná cesta na Bali se uskutečnit nemohla…takže letos, v roce 2022 učiníme další, doufáme že úspěšný, pokus – pokusy…

Podmínky jsou stále stejné – viz níže, zkuste tedy svou budoucí cestu na Bali naplánovat třeba s námi, bude se vám to líbit, slibujeme 🙂

Takže jsme hledali a našli:

Ubytování, které by bylo přímo u pláže, o kterou bychom se nemuseli dělit s místními rybáři a jejich jukungy.

Takové, kde mají bazén, kde uplaveme alespoň pár tempíček a lehátka na kterých si můžeme číst, vychutnat si drink, který nám obsluha donese až pod nos a nebo se prostě jen tak válet, koukat či spát :-).

Chtěli jsme restauraci, z které se budeme kochat pohledem na moře. Taky jsme chtěli pokoje, kde budeme mít dostatek místa, případně nám dají přistýlku nebo postýlku pro dítě. Aby měl každý pokoj svůj záchod a sprchu, klimatizaci, ledničku, trezůrek a taky varnou konvici na kávu nebo čaj, kterou si budeme moci kdykoliv vypít venku na terase.

Taky jsme si přáli, aby nás při tom pití kávy nerušili projíždějící auta a motorky a za ranního kuropění místní kohouti. Chtěli jsme mít v rozumné vzdálenosti nějaký ten krámek, warung nebo restauraci a taky místo, kde je možné si večer posedět u živé hudby. Představovali jsme si, že si na recepci toho ubytování budeme moci vypůjčit skútr nebo auto, domluvit vyprání prádla i průvodce na naše výlety.

Taky jsme chtěli snídaně a transport z/na letiště v ceně ubytování a hlavně jsme chtěli, aby ta cena pro nás byla OK 🙂 A víte co? Našli jsme a možná více než jsme čekali… jestli jste zvědaví a nebo třeba hledáte něco podobného, napište nám, rádi se s vámi podělíme i o cenné rady a doporučení, které jsme již, během našich předchozích pobytů na Bali, načerpali.